Płatności online w sklepach i na stronach internetowych

Sklep internetowy na miarę Twoich potrzeb

Czy zdawałeś sobie sprawę, że blisko 80 % Polaków preferuje robienie zakupów online ? W dobie internetu nikogo nie dziwi już zamawianie kurierem odzieży, książek, kosmetyków, artykułów gospodarstwa domowego, czy nawet jedzenia. Sklep internetowy, w którym klient nie wychodząc z domu jest w stanie dokonać zamówienia to element, który pozwoli Ci na zwiększenie sprzedaży produktów, jednocześnie będzie stanowił ‘’wirtualną tablicę reklamową’’ na której zamieścisz informacje o bieżących promocjach oraz aktualności. Płatności online to dodatkowy atut sklepów internetowych. Dzięki nim klient dokonuje zakupów szybko, łatwo i w przyjemny dla niego sposób, a do tego nie musi wychodzić z domu, zatem oszczędza to, co najcenniejsze: czas. Ty z kolei skracasz czas oczekiwania na płatność, tym samym możesz dostarczać towary lub usługi dużo szybciej niż w przypadku tradycyjnych metod przelewu. To pozwala zyskać zadowolenie Klientów z jakości usług i jest najkrótszą drogą do pozyskania pozytywnych opinii oraz rekomendacji.

Naszą pasją jest tworzenie stron angażujących odbiorcę i usprawniających robienie zakupów konsumentowi, dlatego wdrażamy odpowiednie środki, mające na celu usprawnić przebieg wszelkich transakcji. Własna strona z zakładką „o mnie/o nas/o firmie’’ lub podstrona z blogiem, daje Twoim klientom możliwość poznania marki. Przekazy, które zawierasz w artykułach bądź opisach pozwolą Ci dotrzeć do szerszego grona konsumentów, chociażby dzięki możliwości linkowania witryny bądź połączenia jej z profilami w social mediach.

Metody dostosowane do potrzeb Twoich klientów

Zastanów się, czy kiedykolwiek zdarzyło się, że chcąc zrobić zakupy otrzymałeś jedynie informację zawierającą numer konta, na który należy dokonać wpłaty? Ile razy w takim przypadku porzuciłeś dokonanie transakcji, zapomniałeś wykonać przelew lub frustrowałeś się, że księgowanie pieniędzy na koncie sprzedawcy trwa tak długo i opóźnia otrzymanie towarów? Wiemy, że to popularne zjawisko, dlatego wychodząc naprzeciw firmom chcącym posiadać stronę internetową i sklep, który sprzedaje, opieramy ich tworzenie o nowoczesne systemy płatności.

Zapłata szybkim przelewem gwarantuje klientowi wygodne zakupy. Jednym kliknięciem myszki może on przejść do opłacenia faktur, produktów i usług. Mamy również możliwość wysyłania w mailach linków do płatności, czy też korzystania z IBOK, czyli systemu przypominania o opłaceniu faktur. Integracja płatności online z Twoją stroną internetową to sposób, który czyni wykonanie przelewu tak prostym, że klient decydujący się na skorzystanie z usługi bądź zakup produktu, nie rozmyśli się ze względu na skomplikowany proces opłacenia zamówienia. Mamy do czynienia z sytuacją typu „win-win’’: klient „wychodzi’’ ze sklepu zadowolony, my zyskujemy kolejna sprzedaż. Wszystko szybko i bez wychodzenia z domu.

Dobór metody szybkich płatności

Tworząc sklep przekierowujący klienta do tak zwanej bramki płatności mamy do wyboru sporo różnych narzędzi. Najpopularniejsze z nich to ,,PayU’’, ,,Przelewy 24”, „Dotpay” czy też „PayPal”. W oparciu o konsultacje staramy się zawsze dobrać rozwiązania satysfakcjonujące naszych klientów. Pod uwagę należy bowiem wziąć wysokość opłaty aktywacyjnej, wysokość prowizji za e-transfer, czy też ilość darmowych wypłat z konta w ciągu miesiąca. Niektóre bramki mają bowiem limit, po przekroczeniu którego za każdą wypłatę musimy ponieść koszt kilku złotych prowizji. Rodzaj obsługiwanych kart, transakcji mobilnych oraz transakcji ratalnych również nie jest bez znaczenia. Wielu klientów wykonuje przelewy blikiem, czy nawet złożeniem kredytu. Naszym zadaniem jest ułatwić wykonywanie transakcji tak, by Twój sklep funkcjonował sprawnie i abyś nie musiał martwić się o księgowanie przelewów, ponieważ mamy świadomość, że jako przedsiębiorca masz już wystarczająco dużo na głowie. Dlatego zajmiemy się wszystkim od A do Z – po prostu kompleksowo!

Jeżeli myślisz o stworzeniu sprawnie prosperującej strony internetowej, która przyciągnie konsumenta, sprawi ze pozostanie on w Twoim sklepie na dłużej, a tuż po tym zostanie w nieskomplikowany sposób przekierowany do sfinalizowania transakcji – trafiłeś w dziesiątkę ! Bez problemu wdrożymy w działanie Twojej witryny systemy szybkich płatności online. Dzięki temu Twój biznes nabierze rozpędu, klienci będą zadowoleni z łatwości dokonywania płatności, a Ty usprawnisz prosperowanie swojej marki.