KEN52 – balony z helem

Balony, baloniki, dekoracje na różne okazje - z takim asortymentem tym razem mieliśmy okazję pracować.

Opis projektu

Stworzyliśmy stronę internetową, która zaprezentuje asortyment. W ofercie KEN52 można znaleźć wiele balonów i dekoracji i świętować specjalne okazje ze stylem:
- personalizowane balony litery
- balony cyfry
- balony na roczek
- balony na 18-te urodziny
- balony na ślub i wesele
- balony urodzinowe
- balony led
- balony z nadrukiem

Szczegóły projektu

  • Projekt Ken52
  • Strona www ken52.pl
  • Rok 2019

We współpracy z firmą KEN52 powstała ich pierwsza strona internetowa, a nasz kolejny projekt zrealizowany w 2019 roku. Jako że tworzenie stron internetowych jest nie tylko naszą profesją, ale przede wszystkim pasją, w efekcie  uzyskaliśmy witrynę satysfakcjonującą naszego klienta. Ukazuje ona zarówno cały asortyment produktów, jak i przedstawia gotowe pomysły aranżacji i dekoracji, dzięki którym klienci firmy z łatwością będą mogli dopasować ofertę do swoich indywidualnych potrzeb.

Projektowanie stron internetowych w sposób przejrzysty i czytelny dla potencjalnego odbiorcy to jeden z naszych priorytetów. Dlatego też po KEN52.pl klienci mogą poruszać się z łatwością. Przyciski u góry strony odsyłają odwiedzających do najistotniejszych kwestii, czyli oferty oraz możliwości kontaktu w celu złożenia zamówienia. Układ strony internetowej zaprojektowaliśmy tak, aby potencjalny klient ,,nie błądził’’ w rezultacie zamykając okno sfrustrowany, że nie może znaleźć potrzebnych informacji. Tutaj wszystko jest jasne i klarowne. Projektowaliśmy zgodnie z UX – z ang. user experience, czyli  doświadczenie użytkownika, co czyni końcowy produkt funkcjonalnym, ergonomicznym i przede wszystkim dającym satysfakcję z użytkowania.

Udało nam się  pokazać asortyment KEN52 w sposób kolorowy i zwariowany – dokładnie oddający ich charakter. Poniosło nas zupełnie jak balony z helem, które firma oferuje. Ale nie tylko, bo w ich ofercie na stronie internetowej zajdziecie balony LED, balony cyfry, propozycje zarówno z pięknym nadrukiem jak i personalizowane, a także na ślub, urodziny i wszelkie inne okazje, których klimat pragniecie podkreślić dzięki nietuzinkowym dekoracjom.

Napisz do nas

Gotowy do podjęcia współpracy z nami? Świetnie! Zadzwoń do nas lub napisz maila a my odezwiemy się najszybciej jak to będzie możliwe!